Uitgebreide omschrijving
Bungalowpark Simpelveld is zeer rustig en landelijk gelegen op een helling aan het begin van het prachtige heuvelland in Zuid-Limburg aan de rand van de gemeente Simpelveld. Het park is uitstekend te bereiken via de A-76 en de N-281 en in de buurt is directe busverbinding met de omliggende plaatsen. Op 15 km. afstand vindt men vele interessante attractieparken en musea voor alle leeftijden zoals o.a.de bekroonde Gaia Zoo, skiparadijs SnowWorld en Continium, Cube Columbus musea. In 25 minuten rijden met de auto is men in Maastricht en Aken en de Belgische grens liggen op 15 km. afstand. Dus voldoende mogelijkheden om uw korte of lange vakantie in te vullen.
Deze mooie vrijstaande goed onderhouden bungalow type Castra L nr. 50 is afwijkend van de andere Castra types op het park door de grotere woonkamer van ca. 30 m2. en is gelegen op een mooie en rustige plek op het park tegen de bosrand aan en rondom ligt een perceel van liefst 490 m2.
Indeling:
Vanuit de zeer ruime woonkamer en sfeervol ingericht met o.a. een elektrische haard is het terras direct bereikbaar via de openslaande deuren. Er is een ruime ouderslaapkamer met opbergkast en een kleine badkamer met eenpersoonsbed. Een geheel vernieuwde badkamer met o.a. inloop douche, design radiator en vaste wastafel met ombouw. Naast de kleine slaapkamer is het apart gerenoveerd toilet met fonteintje, in deze ruimte is nog een extra bergruimte waar o.a. de cv-installatie is ondergebracht. De open keuken is vernieuwd en voorzien van de volgende apparatuur: inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven, koelkast met vriesvak en een wasmachine. Diverse apparatuur staat in de bijkeuken direct naast de keuken.
De woning is voorzien van Wifi en de woonkamer en de ouderslaapkamer zijn voorzien van een airconditioning.
Van deze recreatiewoning is het dak afgelopen jaar vernieuwd en geïsoleerd en in deze woning is overal voorzien van kunstramen en puien met HR glas.
Momenteel wordt deze woning ook verhuurd door de eigenaar.
Een recreatiewoning die u beslist moet zien.