




Residentie Carrefour, 19 appartementen & 2 penthouses., Residentie Carrefour type C1 , 6162 AE, Geleen
- 86 m² - 86 m²
Omschrijving
Geweldig nieuws! Vanaf 5 september is de inschrijving geopend voor deze prachtige levensloopbestendige appartementen en exclusieve penthouses in Residentie Carrefour. Heeft u interesse in een van de appartementen? Bezoek de website...
Toon meerKenmerken
Buurtstatistieken Geleen-Noord
Downloads
Geweldig nieuws!
Vanaf 5 september is de inschrijving geopend voor deze prachtige levensloopbestendige appartementen en exclusieve penthouses in Residentie Carrefour.
Heeft u interesse in een van de appartementen?
Bezoek de website https://residentiecarrefour.nl/appartementen/ voor meer informatie over de verkoopprocedure en de online inschrijving.
Een aantrekkelijk woonaanbod op een levendige locatie.
Residentie Carrefour, een nieuwbouwproject dat op een aantrekkelijke locatie in Sittard-Geleen wordt gerealiseerd, biedt een unieke woonervaring. Met 19 luxe levensloopbestendige appartementen en 2 exclusieve penthouses verdeeld over vier woonniveaus, is er voor elk type gezinssamenstelling een passende woonoplossing beschikbaar.
Het woongebouw is strategisch gelegen op het kruispunt van de Rijksweg Noord en de Geleenbeeklaan. Op de begane grond bevinden zich zes appartementen die bereikbaar zijn via de centrale hal met beveiligde toegang. Tevens biedt de centrale ingang toegang tot het souterrain, waar 21 inpandige bergingen bereikbaar zijn via zowel de lift als het trappenhuis. De penthouses bevinden zich op de derde en vierde verdieping, waardoor ze een prachtig uitzicht bieden.
Elke woning is voorzien van luxe sanitaire voorzieningen, waarbij u zelf inspraak heeft in de afwerking. Naast het ruime wooncomfort, zijn de appartementen en penthouses uitgerust met duurzame en slimme details op het gebied van energie-efficiëntie, klimaatbeheersing en luchtkwaliteit. Het wooncomplex wordt omgeven door een veelzijdige groene omgeving en beschikt over een eigen privé parkeerterrein.
Residentie Carrefour biedt u niet alleen een comfortabel thuis, maar ook een moderne en duurzame woonomgeving. Met hoogwaardige voorzieningen en een uitstekende ligging, kunt u hier genieten van een harmonieus en zorgeloos leven.
De appartementen
De appartementen zijn er in 7 verschillende typen en hebben een woonoppervlakte van ca. 85 tot 105 m2. Ieder appartement kent een praktische indeling en diverse mogelijkheden. Daarnaast beschikken ze over een ruime loggia van ca. 9 tot 22 m2. Geniet hier in alle privacy van de buitenlucht met uitzicht op de groene
omgeving. Alle appartementen beschikken standaard over een toegangshal, royale living, eetkamer grenzend aan de open keuken, twee slaapkamers, luxe
badkamer met douche en dubbele wastafel, separaat toilet, berging en loggia.
Alle woningen zijn energielabel A+++ en duurzaam uitgerust met o.a. vloerverwarming.
Woningtype C1
Dit ruime hoekappartement is georiënteerd op het zuidwesten. Het appartement beschikt over twee slaapkamers, ruime living met open
keuken, badkamer met inloopdouche en dubbele wasbak, separaat toilet, bergruimte c.q. installatieruimte en loggia. De woning is energielabel A+++
en duurzaam uitgerust met o.a. vloerverwarming. Elk appartement wordt opgeleverd met een berging op het souterrain en eigen parkeerplaats op
terrein voorzien van slagboom.
Algemeen
Bouw
- bitumineuze dakbedekking
Locatie
Oppervlakte en inhoud
Indeling
Website
Buitenruimte
- geen tuin
Bergruimte
Parkeergelegenheid
- geen garage