Lievense nieuwe huurder in Martino Offices Maastricht

Lievense nieuwe huurder in Martino Offices Maastricht

Geschreven door Kevin Weltens BBA op 22 november 2018

Het markante kantoorgebouw ‘Martino Offices’, gelegen aan Gaetano Martinolaan 50 in Maastricht mag per 1 januari 2019 Lievense Adviseurs en Ingenieurs verwelkomen als nieuwe huurder.

Lievense zal de gehele 2e verdieping, circa 535 m² kantoorruimte, van het gebouw in gebruik gaan nemen, waar sinds kort eveneens Stryker gevestigd is.

Met 350 medewerkers behoort Lievense tot een van de grotere multidisciplinaire advies- en ingenieursbureaus in Nederland. Lievense is een nationaal en internationaal opererend bureau, op het gebied van bouw, infra, water en milieu, met 9 locaties in Nederland en 3 in het buitenland.

Voorafgaand aan de komst van Lievense heeft de verhuurder ervoor gezorgd dat het kantoorgebouw van een energielabel A is voorzien. Boek en Offermans Makelaars, partner in Dynamis, trad bij deze transactie op namens de verhuurder, AG Cairn Netherlands B.V.

Meer weten over dit onderwerp?

Terug naar overzicht

Deze website maakt gebruik van cookies

Voor welke cookies geef je akkoord?

Meer informatie